ویژگی های کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای

کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای چیست؟

کارت ویزیت الکترونیک وی لینک یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در معرفی حرفه و کسب و کار شما می باشد. امروزه به دلیل اتکا به فناوری، کارهایی که معمولا به صورت آفلاین انجام می گرفت، اکنون راه خود را به گوشی های هوشمند و رایانه های ما باز کرده اند.تا چند سال اخیر اغلب از کارت ویزیت های چاپی استفاده می شد در حالیکه امروزه کارت ویزیت های چاپی جای خود را به کارت ویزیت الکترونیک یا دیجیتالی داده است.

در واقع هدف از طراحی کارت ویزیت الکترونیک که یکی از بهترین ابزار دیجیتال مارکتینگ می باشد، ایجاد یک صفحه اختصاصی واحد، ساده و قابل اشتراک گذاری با تمام اطلاعات تماس شما است. بسیاری از ما در پلتفرم‌های زیادی از جمله لینکدین، توییتر، اینستاگرام و … فعالیت داریم که اشتراک‌ گذاری همه آن ها در آن واحد ممکن است طاقت‌ فرسا باشد. اینجاست که کاربرد کارت ویزیت الکترونیک به چشم می آید. به بیان دیگر کارت ویزیت الکترونیک در درجه اول به همین منظور ارائه شده است که ما نیز در وی لینک  سعی کرده ایم بهترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت الکترونیک را برای کسب و کارها و افراد آماده و ارائه کنیم.

از امکانات اصلی که کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد:

  • معرفی کسب و کار: لازم است کارت ویزیت الکترونیک، به صورت شفاف کسب و کار شما را معرفی نماید.
  • راه های ارتباطی: کارت ویزیت الکترونیک، تمامی اطلاعات تماس و شبکه های مجازی شما را نمایش می دهد و به آن ها لینکدهی می کند.
  • لوگو و تصویر پروفایل: کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای، لوگو و تصویر پروفایل کسب و کار شما را نمایش می دهد و با این تصویر، هویت شما را نمایان می سازد.
  • فرم تماس: کارت ویزیت حرفه ای، دارای یک فرم تماس هست و افراد می توانند به صورت مستقیم پیام خود را برای شما ارسال نمایند. این پیام از طریق ایمیل و یا پیامک به اطلاع شما می رسد.
  • اتصال به سامانه پیامکی: کارت ویزیت الکترونیک، به سامانه پیامکی وصل هست و افراد می توانند با ارسال یک واژه (به طور مثال: نام شما) به سامانه پیامکی، کارت ویزیت شما را به صورت خودکار دریافت نمایند.
  • گالری محصولات/خدمات: کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای، به صورت گالری، تصاویر محصولات و اطلاعات سرویس ها و خدمات شما را به همراه نمونه کارهای کسب و کار شما به نمایش می گذارد.
  • نظرات و لیست مشتریان: یکی دیگر از امکانات کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای، نمایش اطلاعات تکمیلی همچون نظرات مشتریان، پرسنل مجموعه و یا لیست مشتریان و برندها می باشد.
  • نقشه نمایش لوکیشن: کارت ویزیت الکترونیک حرفه ای، موقعیت مجموعه فعالیتی شما را روی نقشه گوگل به مخاطبین و کاربران نمایش می دهد و دیگر نیازی به آدرس دهی فردی به تک تک افراد نیست.
  • سئو و نمایش در گوگلکارت ویزیت الکترونیک حرفه ای، قابلیت نمایش در نتایج گوگل را دارد و می تواند تمامی اطلاعات کسب و کار شما را به عنوان یک صفحه اختصاصی در گوگل نمایش دهد.

مقاله مرتبط: کارت ویزیت الکترونیک چیست؟

ارسال شده در دیجیتال مارکتینگ, عمومی, کسب و کار, مقالاتبرچسپ ها:

1 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید